Smørås IL

Dommere

Dommere
Smørås IL 2017

Hvordan skal betaling til dommer skje?

  • Skal skje direkte til dommers konto for alle kamper.
    • Lagleder trenger altså ikke ha kontanter
    • Fremgangsmåte:
      • Ta imot ferdig utfylt dommerregning fra dommer (se vedlegg)
        • ( det er dommers pilkt å ha med seg dette, men det er lurt å ha en "i bakhånd" for sikkerhets skyld )
      • Lagleder/trener må sjekke at alt som står på regningen er lesbart/tydelig og at den ellers er korrekt utfylt ift satser etc.
        • ( vi har ofte problemer med å lese utydelig kontonumre, kampdatoer, navn etc: sjekk derfor nøye for å unngå forsinket utbetaling )
      • ​Dommerregningen må inneholde personnummer
      • Lagleder/trener attesterer/godkjenner ved å sette sine initialer eller navnet på forsiden,  
      • Ferdig utfylt dommerregning legges i Smørås ILs postkasse i klubbhuset eller scann den i en e-post til undertegnede ( kampdag eller senest neste dag )

 

Dommersatser 2017:

Barnefotball / klubbdommere:

  • 7er:  150,-
  • 9er:  200,-

Ungdoms-og seniorfotball

  • 9´er og 11'er: se dommerregning
 
Dommeroppsett G/J10 - G/J12
 
Dato Dag Tid Hjemmelag   Bortelag Bane Turnering Dommer
25.04.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Varegg  Blå Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Olve Skaar
25.04.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Nymark Svart Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Isak Kristoffersen
25.04.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tigers - Loddefjord Hvit Slåtthaug 7er D G11 avd 12 Mathias Espelid
25.04.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Selbjørn J11 Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Martine Haaland
27.04.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Fana  Castor Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Mathias Halvorsen
27.04.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Søreide Rød Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Lars Melkevik
27.04.2017 torsdag 17:15 Smørås Due - Bønes  Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Oliver Skeie
27.04.2017 torsdag 17:15 Smørås Hauk - Fana  Astra Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Camilla Saure Holten
27.04.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Gneist Diamant Hvit 2 Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Mathias Jamt
29.04.2017 lørdag 11:00 Smørås Tiki - Fana  Krypton Slåtthaug 7er A G11 avd 15 Isak Kristoffersen
02.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Olve Skaar
02.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tiki - Bjarg Kirkevoll Blå Slåtthaug 7er A G11 avd 15 Amine Roudani
04.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Rød - Bjarg Kirkevoll Blå Apeltun ballbane 9er G12 avd 13 Mathias Espelid
09.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Fana  Comet Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Olve Skaar
09.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tigers - Søreide Messi rød Slåtthaug 7er D G11 avd 12 Isak Kristoffersen
09.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Bjarg Opal Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Martine Haaland
11.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Fyllingsdalen 1-2 Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Mathias Halvorsen
11.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Rød - Minde Apeltun ballbane 9er G12 avd 13 Mathias Jamt
11.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Due - Søreide Diamant Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Oliver Skeie
11.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Hauk - Bjarg Platina Rød Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Camilla Saure Holten
13.05.2017 lørdag 11:00 Smørås Blå - Sædalen Sharks 2 Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Mathias Espelid
18.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Gneist Giants Hvit Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Mathias Espelid
18.05.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Nore Neset  Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Camilla Saure Holten
23.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Nordnes Super Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Olve Skaar
23.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tiki - Sædalen Lokomotiv 4 Slåtthaug 7er A G11 avd 15 Martine Haaland
27.05.2017 lørdag 11:00 Smørås Due - Bjarg Platina Blå Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Isak Kristoffersen
30.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Kringlebotn Hauk Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Olve Skaar
30.05.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tigers - Fyllingsdalen TNT Slåtthaug 7er D G11 avd 12 Isak Kristoffersen
01.06.2017 torsdag 17:15 Smørås Rød - Nymark Rangers Apeltun ballbane 9er G12 avd 13 Mathias Espelid
01.06.2017 torsdag 18:30 Smørås Hauk - Hundvåkøy Lilla 2007 Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Oliver Skeie
03.06.2017 lørdag 11:00 Smørås Blå - Fyllingsdalen 3 Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Amine Roudani
06.06.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Sandviken Spurt Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Olve Skaar
06.06.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tiki - Nymark Hvit Slåtthaug 7er B G11 avd 15 Martine Haaland
06.06.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Gneist Rosa Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Amine Roudani
08.06.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Sædalen Gorilla 2 Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Mathias Jamt
08.06.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Selbjørn G10 Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Mathias Espelid
08.06.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Søre Neset J12 Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Camilla Saure Holten
                 
Hvis noen er satt opp på kamper som viser seg ikke passer (alle innspill er tatt hensyn til) MÅ dere skaffe erstatter selv (se på listen)  
Det er lov å bytte kamper innbyrdes men da må det sendes beskjed til smil@smoras.no snarest.    
                 
Til alle våre hjemmekamper skal dommerne dømme i klubbdommervest, disse finnes i kiosken og leveres tilbake etter bruk  
 
 
Dommere i Smørås IL :
 
2017:
 
Vennligst gi beskjed til smil@smoras.no hvis navnelisten under inneholder feile kontaktinfot.
Ring og avtal med dommer i god tid før kamp.
 
Viktig at alle lag benytter seg av våre klubbdommere, slik at de kan få den nødvendige treningen for å ta steget videre på dommerstigen!
 
Alle dommere som ønskes benyttet til våre hjemmekamper må stå på klubbens liste , hvis noen mangler på listen vennligst gi beskjed til smil@smoras.no snarest
 
Klubbdommere:
 
 
 
  Navn Alder Mobil E-post 1 E-post 2 / eventuelt
1 Camilla Kvamme 2000 98415399 roald.kvamme@delfidata.no  
2 Mathias Jamt 2000 96513144 jorgen.jamt@gmail.com mathias.jamt@gmail.com
3 Vegar Kleiva Hauge 2001 91886641 frode.hauge.1970@gmail.com vegarhauge@gmail.com
4 Camilla Saure Holten 2001 95182727 jasau@statoil.com  
5 Sara Sølvik 2001 94986944 sarasolvik2001@gmail.com una.solvik@igs.uib.no
6 Nikolas Kevin Bowcutt 2001 98414059 hegelbowcutt@hotmail.com  
7 Hanna Areklett 2001 47710271 morten.j.areklett@pwc.com hanna.areklett@gmail.com
8 Henrik Høgh Tveit 2001 97087595 tveit.vidar@gmail.com eva.jeanette.tveit@bohus.no
9 Mathias Grøtta Espelid 2002 95526062 oyesp@statoil.com  
10 Henrik Thunestvedt 2002 94970390 age.h.thunestvedt@lantmannen.com  
11 Adrian Pedersen 2002 47443638 andre.pedersen@peri.no  
12 Henrik Rene Larsen 2002 94120570 frode-kobbeltvedt63@hotmail.com  
13 Jonas Vangen 2002 90977065 randi.hv@online.no  
14 Ane Sørbrøden 2002 97733361 atlesoer@gmail.com voasor1@volvat.no
15 Bettina Hermanrud 2002 48203044 tonehermanrud@hotmail.com  
16 Jon Straume 2002 98186172 oddbjorn.straume@hotmail.com  
17 Emma Nordvik 2002 99216018 jannordvik1968@gmail.com  
18 Brian Madsen 2002 92841218 joemadse@frisurf.no  
19 Tobias Luneng 2003 46628078 mlun@cowi.no  
20 Amine Roudani 2003 96877773 amine.roudani.6@gmail.com  
21 Isak K Kristoffersen 2003 95883814 mkjerland@hotmail.com  
22 Olve Skaar 2003 94790015 oystein.skaar@avinor.no  
23 Lars Melkevik 2003 94151437 jamelkevik@broadpark.no Reserve - ta direkte kontakt 97633879
24 Bendik Førdestrøm 2003 97028181 kaafo@online.no  
25 Julie Høyvåg 2003 40550000 stureh@hotmail.com  
26 Ida Matre 2003 95171815 rune@stoltz.no  
27 Hanna Polden 2003 46681449 75polden@gmail.com  
28 Oliver Fagerbakke Skeie 2003 47966945 afskeie@online.no  
29 Victor Lepsøy Iversen 2003 40746431 ragnhild.lepsoy@nav.no  
30 Mathias Halvorsen 2003 47257979 Katrine.Hoiaas@bergen.kommune.no  
31 Sebastian Lien 2003 41760092 monika_lien@hotmail.com  
32 Martine Haaland 2003 99402787 annelin.haaland@icloud.com  
           
           
   

Daglig leder / sportslig koordinator

      Thomas Natland    Tlf: 95109054   E-post: smil@smoras.no

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products