Smørås IL

Dommere

Dommere
Smørås IL 2017

Hvordan skal betaling til dommer skje?

  • Skal skje direkte til dommers konto for alle kamper.
    • Lagleder trenger altså ikke ha kontanter
    • Fremgangsmåte:
      • Ta imot ferdig utfylt dommerregning fra dommer (se vedlegg)
        • ( det er dommers pilkt å ha med seg dette, men det er lurt å ha en "i bakhånd" for sikkerhets skyld )
      • Lagleder/trener må sjekke at alt som står på regningen er lesbart/tydelig og at den ellers er korrekt utfylt ift satser etc.
        • ( vi har ofte problemer med å lese utydelig kontonumre, kampdatoer, navn etc: sjekk derfor nøye for å unngå forsinket utbetaling )
      • ​Dommerregningen må inneholde personnummer
      • Lagleder/trener attesterer/godkjenner ved å sette sine initialer eller navnet på forsiden,  
      • Ferdig utfylt dommerregning legges i Smørås ILs postkasse i klubbhuset eller scann den i en e-post til undertegnede ( kampdag eller senest neste dag )

 

Dommersatser 2017:

Barnefotball / klubbdommere:

  • 7er:  150,-
  • 9er:  200,-

Ungdoms-og seniorfotball

  • 9´er og 11'er: se dommerregning
 
Dommeroppsett G/J10 - G/J12
NB! Hvis lag flytter kamper må dere gi dommer beskjed - og selv skaffe dommer til ny tid.
 
Dato Dag Tid Hjemmelag   Bortelag Bane Turnering Dommer
22.08.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Baune  United Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Isak Kristoffersen
22.08.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tigers - Sædalen Lokomotiv 2 Slåtthaug 7er D G11 avd 12 Martine Haaland
22.08.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Fana  Føniks Hvit 2 Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Oliver Fagerbakke Skeie
22.08.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Bjarg Skeie Stål Blå Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Olve Skaar
24.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Due - Sædalen Lilja Rød Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Amine Roudani
24.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Hauk - Gneist Mulan Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Camilla Saure Holten
24.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Gneist Giants Blå Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Lars Melkevik
24.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Austevoll Laks Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Mathias Halvorsen
24.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Fana  Aquila Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Mathias Jamt
31.08.2017 torsdag 17:15 Smørås Rød - Gneist Hjellestad Tornado Apeltun ballbane 9er G12 avd 13 Camilla Saure Holten
02.09.2017 lørdag 11:00 Smørås Blå - Minde Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Mathias Espelid
05.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Søreide Krystall hvit Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Amine Roudani
05.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Varegg  Gul Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Lars Melkevik
07.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Hauk - Selbjørn J10 Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Mathias Espelid
07.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Sædalen Delfin Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Mathias Jamt
07.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Due - Gneist Merida Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Oliver Fagerbakke Skeie
07.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Bønes 2 Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Olve Skaar
07.09.2017 torsdag 18:30 Smørås Blå - Fana  Gemini Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Mathias Jamt
12.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Djerv   Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Lars Melkevik
12.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tiki - Gneist Gepard FC Slåtthaug 7er A G11 avd 15 Martine Haaland
14.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Os J12 Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Mathias Espelid
14.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Bjarg Søråshøgda Nikkel Blå Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Olve Skaar
26.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Fyllingsdalen Varden Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Isak Kristoffersen
26.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Kringlebotn Rype Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Lars Melkevik
26.09.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tigers - Bjarg Skeie Stål Rød Slåtthaug 7er D G11 avd 12 Mathias Halvorsen
28.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Rød - Sædalen Sharks 1 Apeltun ballbane 9er G12 avd 13 Camilla Saure Holten
28.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Due - Nymark Rød Slåtthaug 7er A J10 avd 03 Martine Haaland
28.09.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Fyllingsdalen 3-2 Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Oliver Fagerbakke Skeie
30.09.2017 lørdag 11:00 Smørås Blå - Gneist Taipan Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Amine Roudani
03.10.2017 tirsdag 17:15 Smørås Lions - Brann  Sort Slåtthaug 7er C G11 avd 08 Isak Kristoffersen
03.10.2017 tirsdag 17:15 Smørås  - Hundvåkøy Lilla 2006 Slåtthaug 7er A J11 avd 06 Martine Haaland
03.10.2017 tirsdag 17:15 Smørås Tiki - Gneist Flamme Slåtthaug 7er B G11 avd 15 Mathias Halvorsen
05.10.2017 torsdag 17:15 Smørås Hauk - Sædalen Lilja Blå Slåtthaug 7er B J10 avd 04 Camilla Saure Holten
05.10.2017 torsdag 17:15 Smørås Ville Tigre - Øyglimt  Apeltun ballbane 9er J12 9er avd 04 Mathias Espelid
05.10.2017 torsdag 17:15 Smørås Puma - Bjarg Skeie Blå Slåtthaug 7er C G10 avd 17 Mathias Jamt
05.10.2017 torsdag 17:15 Smørås Panter - Fana  Cosmos Rød Slåtthaug 7er D G10 avd 18 Olve Skaar
17.10.2017 tirsdag 17:15 Smørås Taka - Minde Anfield Slåtthaug 7er B G11 avd 09 Isak Kristoffersen
21.10.2017 lørdag 11:00 Smørås Blå - Gneist Hjellestad Turbo Apeltun ballbane 9er G12 avd 14 Amine Roudani
                 
Hvis noen er satt opp på kamper som viser seg ikke passer MÅ dere skaffe erstatter selv (se på listen)    
Det er lov å bytte kamper innbyrdes men da må det sendes beskjed til smil@smoras.no snarest.    
                 
Til alle våre hjemmekamper skal dommerne dømme i klubbdommervest, disse finnes i kiosken og leveres tilbake etter bruk  
 
Dommere i Smørås IL :
 
2017:
 
Vennligst gi beskjed til smil@smoras.no hvis navnelisten under inneholder feile kontaktinfot.
Ring og avtal med dommer i god tid før kamp.
 
Viktig at alle lag benytter seg av våre klubbdommere, slik at de kan få den nødvendige treningen for å ta steget videre på dommerstigen!
 
Alle dommere som ønskes benyttet til våre hjemmekamper må stå på klubbens liste , hvis noen mangler på listen vennligst gi beskjed til smil@smoras.no snarest
 
Klubbdommere:
  Navn Alder Mobil E-post 1 E-post 2 / eventuelt
1 Mathias Jamt 2000 96513144 jorgen.jamt@gmail.com mathias.jamt@gmail.com
2 Vegar Kleiva Hauge 2001 91886641 frode.hauge.1970@gmail.com vegarhauge@gmail.com
3 Camilla Saure Holten 2001 95182727 jasau@statoil.com  
4 Sara Sølvik 2001 94986944 sarasolvik2001@gmail.com una.solvik@igs.uib.no
5 Nikolas Kevin Bowcutt 2001 98414059 hegelbowcutt@hotmail.com  
6 Hanna Areklett 2001 47710271 morten.j.areklett@pwc.com hanna.areklett@gmail.com
7 Henrik Høgh Tveit 2001 97087595 tveit.vidar@gmail.com eva.jeanette.tveit@bohus.no
8 Mathias Grøtta Espelid 2002 95526062 oyesp@statoil.com  
9 Henrik Thunestvedt 2002 94970390 age.h.thunestvedt@lantmannen.com  
10 Adrian Pedersen 2002 47443638 andre.pedersen@peri.no  
11 Henrik Rene Larsen 2002 94120570 frode-kobbeltvedt63@hotmail.com  
12 Jonas Vangen 2002 90977065 randi.hv@online.no  
13 Ane Sørbrøden 2002 97733361 atlesoer@gmail.com voasor1@volvat.no
14 Bettina Hermanrud 2002 48203044 tonehermanrud@hotmail.com  
15 Jon Straume 2002 98186172 oddbjorn.straume@hotmail.com  
16 Emma Nordvik 2002 99216018 jannordvik1968@gmail.com  
17 Brian Madsen 2002 92841218 joemadse@frisurf.no  
18 Tobias Luneng 2003 46628078 mlun@cowi.no  
19 Amine Roudani 2003 96877773 amine.roudani.6@gmail.com  
20 Isak K Kristoffersen 2003 95883814 mkjerland@hotmail.com  
21 Olve Skaar 2003 94790015 oystein.skaar@avinor.no  
22 Lars Melkevik 2003 97633879 jamelkevik@broadpark.no  
23 Bendik Førdestrøm 2003 97028181 kaafo@online.no  
24 Julie Høyvåg 2003 40550000 stureh@hotmail.com  
25 Ida Matre 2003 95171815 rune@stoltz.no  
26 Hanna Polden 2003 46681449 75polden@gmail.com  
27 Oliver Fagerbakke Skeie 2003 47966945 afskeie@online.no  
28 Victor Lepsøy Iversen 2003 40746431 ragnhild.lepsoy@nav.no  
29 Mathias Halvorsen 2003 47257979 Katrine.Hoiaas@bergen.kommune.no  
30 Sebastian Lien 2003 41760092 monika_lien@hotmail.com  
31 Martine Haaland 2003 99402787 annelin.haaland@icloud.com  
           
           
  De med uthevet skrift har meldt inn at de ønsker å dømme, resten har ikke meldt tilbake men kan ringes til ved behov
  Dommere som ikke lenger ønsker å dømme er fjernet fra listen.  
           
  Feil / mangler sendes: smil@smoras.no    
 
 
 

Daglig leder / sportslig koordinator

      Thomas Natland    Tlf: 95109054   E-post: smil@smoras.no

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products