Høstcupen 2017

Høstcupen-listen er oppdatert etter runde 3...

Gullhansken 2017

Gullhansken deles ut hvert år til den keeperen som holder nullen flest ganger...

Historisk KM-tittel etter ellevill avslutningsrunde

Juniorguttene er kretsmestere etter en høydramatisk siste serierunde.

Seier i toppkampen

Juniorguttene seiret i det tøffe nabooppgjøret mot Bjarg. Nå er laget kun én seier unna en historisk tittel.

Nøkkelkamp for G19: - Kun seier er godt nok

Juniorguttene møter Bjarg til et helt spesielt lokaloppgjør på Slåtthaug.

Inspirerende fotballcamp

Omtrent 50 barn og unge koste seg på fotballcamp på Slåtthaug i høstferien.

Stinn brakke på Botta-lansering

Davy Wathne, Knut Fjeldsgaard og Klaus Eriksen var tilstede da boken om Bjørn "Botta" Skaare ble lansert på Slåtthaug.

SPANIA1 ny samarbeidspartner

Det er med stor glede vi kan annonsere at SPANIA1 er ny samarbeidspartner for Smørås IL.

Fotballcamp i høstferien med UK Sports & Events

Smørås og UK Sports & Events ønsker velkommen til firedagers fotballcamp på Slåtthaug i høstferien.

Boken om «Botta» lanseres i klubbhuset

Boken om hockeylegenden Bjørn «Botta» Skaare lanseres på Slåtthaug. Her kommer både forfatter Klaus Eriksen og Davy Wathne.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
26.11 Smørås Futsal Damer Dale
26.11 Lyngbø Smørås Futsal Damer
06.01 Smørås Futsal Damer Krohnsminde
06.01 Loddefjord 2 Smørås Futsal Damer
06.01 Smørås Futsal Damer Loddefjord 1
18.11 Smørås G13 - 3 Gneist 2 5-2
15.11 Kvernbit 1 Smørås G13 - 3 3-6
09.11 Smørås G13 - 3 Gneist 5 12-4
09.11 Smørås G14 - 1 Flaktveit 1 5-2
07.11 Sædalen Smørås G19 - 1 3-3

Besøk våre lagsider

Veteran o/40 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Kvernbit 12 37 27
2 Nordhordland 12 25 27
3 Sandsli 12 5 20
4 Kringlebotn 12 -7 16
5 Vadmyra 11 -27 10
6 Smørås 11 -20 8
7 Flaktveit 10 -13 7
Siste synk: 14:55
Veteran o/50 2 div.
# Lag K D P
1 Ny-Krohnborg 16 68 43
2 Bjarg 16 52 41
3 Nymark 16 25 31
4 Mathopen /Loddefjord 16 10 26
5 Smørås 16 -13 20
6 Trane 16 -31 15
7 Frøya 16 -23 14
8 Baune 16 -39 13
9 Minde 16 -49 7
Siste synk: 13:24
4 div. Kvinner
# Lag K D P
1 Solid / Trott 18 26 41
2 Loddefjord 18 26 38
3 Årstad 18 13 35
4 Rosendal /Trio 18 23 34
5 Fana 2 18 -1 26
6 Krabbetor 18 -5 22
7 Bjarg 18 -15 19
8 Os / Nore Neset 18 -8 17
9 Tertnes 18 -31 12
10 Smørås 18 -28 10
Siste synk: 16:50
5 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Frøya 22 62 55
2 Telavåg 22 61 51
3 Smørås 22 30 47
4 Nymark 22 1 34
5 Sotra 2 22 0 34
6 Varegg 2 22 4 29
7 Flaktveit 22 -5 27
8 Løvstakken 22 -10 26
9 Nordre Fjell 22 -35 23
10 Bønes 22 -33 19
11 Nore Neset 22 -37 17
12 Eidsvåg 22 -38 15
Siste synk: 15:32
6 div. Menn avd. 04
# Lag K D P
1 Ask /Erdal 18 41 46
2 Radøy/Manger 18 17 31
3 Bergen Nord 2 18 -7 30
4 Hetlevik 18 -2 25
5 Askøy FK 2 18 -6 25
6 Olsvik 18 7 23
7 Mann 18 -4 21
8 Smørås 2 18 -10 21
9 Laksevåg 18 -15 21
10 Hasunds Hund 18 -21 19
Siste synk: 16:15
7 div. Menn avd. 04
# Lag K D P
1 Utsikten 14 28 32
2 Frøya 2 14 38 29
3 Njardar/Tysnes 14 20 27
4 Ask /Erdal 2 14 22 25
5 Kalandseid 14 -13 20
6 Nore Neset 2 14 -15 17
7 Vadmyra 2 14 -27 11
8 Smørås 3 14 -53 0
9 Søreide 2 0 0 0
Siste synk: 13:24
Futsal 2 div. kvinner
# Lag K D P
1 Bergen Nord 0 0 0
2 Dale 0 0 0
3 Eikelandsfjorden 0 0 0
4 Krohnsminde 0 0 0
5 Loddefjord 1 0 0 0
6 Loddefjord 2 0 0 0
7 Lyngbø 0 0 0
8 Nymark 0 0 0
9 Smørås 0 0 0
10 Sotra 0 0 0
11 Årstad 0 0 0
Siste synk: 13:24
G19 1 div.
# Lag K D P
1 Åsane 1 11 33 27
2 Loddefjord 1 11 10 22
3 Fana 1 11 15 21
4 Os 1 11 1 18
5 Smørås 1 11 5 16
6 Stord 11 3 16
7 Gneist 1 11 -12 16
8 Bjarg 1 11 8 15
9 Bergen Nord 1 11 -4 15
10 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 11 7 13
11 Tertnes 1 11 -23 6
12 Sotra 1 11 -43 3
Siste synk: 16:15
G19 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Trio /Halsnøy 6 27 15
2 Gneist 2 6 2 13
3 Djerv /Nordnes 6 4 11
4 Åsane 2 6 7 9
5 Fana 4 6 -10 9
6 Bønes 2 6 -2 4
7 Smørås 3 6 -28 0
Siste synk: 13:24
G19 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Øystese 8 17 22
2 Os 3 8 7 16
3 Norheimsund 8 12 15
4 Smørås 2 8 10 15
5 Eikelandsfjorden 8 -3 13
6 Gneist 3 8 14 12
7 Nore Neset /Lysekloster 8 -20 5
8 Kringlebotn /Minde 8 -29 4
9 Fana 3 8 -8 2
Siste synk: 13:24
G19 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Smørås 1 11 15 22
2 Bergen Nord 1 11 10 20
3 Bjarg 1 11 7 20
4 Arna-Bjørnar 1 11 11 19
5 Loddefjord 1 11 3 19
6 Åsane 1 11 7 18
7 Os 1 11 -7 14
8 Fyllingsdalen 1 11 1 13
9 Gneist 1 11 -6 13
10 Stord 11 3 12
11 Fana 1 11 -2 12
12 Sædalen 11 -42 4
Siste synk: 12:42
G19 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Gneist 2 7 14 16
2 Vadmyra 1 7 14 15
3 Radøy/Manger /Hordabø 7 3 11
4 Smørås 2 7 -3 10
5 Sandviken 7 -5 10
6 Frøya 7 3 7
7 Norheimsund 7 -10 6
8 Os 3 7 -16 6
9 Austevoll 2 0 0 0
Siste synk: 13:24
G19 Høst 3 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 2 8 15 19
2 Bjarg 2 8 18 18
3 Fana 3 8 7 15
4 Tertnes 2 8 17 13
5 Kringlebotn /Minde 8 2 12
6 Nore Neset /Lysekloster 8 0 9
7 Smørås 3 7 -21 6
8 Vadmyra 2 8 -22 6
9 Nordre Fjell 7 -16 4
Siste synk: 13:24
G19 Telenor Cup NM kval
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 0 1
2 Baune 1 -2 0
3 Bergen Nord 1 -1 0
4 Bjarg 0 0 0
5 Brann 0 0 0
6 Bønes 1 1 3
7 Fana 0 0 0
8 Follese 1 -3 0
9 Gneist 0 0 0
10 Hetlevik 1 0 1
11 Kjøkkelvik 1 0 1
12 Loddefjord 1 2 3
13 Nest-Sotra 1 -2 0
14 Nymark 1 1 3
15 Os 0 0 0
16 Smørås 0 0 0
17 Sotra 0 0 0
18 Sædalen 1 6 3
19 Vadmyra 1 2 3
20 Varegg 1 0 1
21 Voss 1 3 3
22 Åsane 0 0 0
23 Bremnes 1 -6 0
24 Fyllingsdalen 1 -1 0
Siste synk: 16:15
J19 avd. 02
# Lag K D P
1 Smørås 6 20 18
2 Bønes /Løv-Ham 6 18 15
3 Øystese 6 16 12
4 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 6 0 6
5 Bjarg /Gneist 6 -9 6
6 Sandviken 6 -25 6
7 Varegg 6 -20 0
Siste synk: 13:24
J19 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes /Løv-Ham 5 23 15
2 Sund 5 4 8
3 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 5 1 6
4 Lindås 5 -11 6
5 Smørås 5 -4 5
6 Nordre Fjell 5 -13 2
7 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 0 0 0
8 Øystese 0 0 0
Siste synk: 17:15
J19 Telenor Cup NM kval
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 0 0 0
2 Askøy SK 1 -1 0
3 Bønes 2 -1 3
4 Gneist 2 18 6
5 Sandviken 0 0 0
6 Smørås 2 -2 1
7 Sotra 1 0 1
8 Voss 2 3 6
9 Fana 1 -1 0
10 Lindås 1 -16 0
Siste synk: 13:24
J17 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fitjar 7 25 21
2 Søreide 7 20 16
3 Kringlebotn /Sædalen/Kalandseid 7 13 13
4 Smørås 9-er 7 6 10
5 Fana 2 7 -2 10
6 Austevoll 7 -6 9
7 Nordsiden-Askøy /Apollo 7 -22 3
8 Askøy SK 2 7 -34 0
Siste synk: 17:28
J17 Høst 9er
# Lag K D P
1 Austevoll 8 65 21
2 Flaktveit 8 35 21
3 Smørås 8 17 10
4 Varegg 8 -11 7
5 Eldar 8 -106 0
Siste synk: 17:28
G15 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Sund 7 22 17
2 Loddefjord 7 10 14
3 Lysekloster /Nore Neset 7 -7 12
4 Smørås 7 4 10
5 Kringlebotn 7 -5 10
6 Austevoll 7 -1 8
7 Fana 2 7 -4 7
8 Fyllingsdalen 2 7 -19 1
Siste synk: 17:28
G15 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Varegg 8 25 15
2 Austevoll 8 2 15
3 Smørås 8 -1 14
4 Nest-Sotra 2 8 8 13
5 Bjarg 8 1 13
6 Ask /Erdal 8 2 12
7 Kringlebotn 8 -2 11
8 Sotra 1 8 2 7
9 Lysekloster /Nore Neset 8 -37 3
Siste synk: 17:28
G14 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 8 25 21
2 Nordhordland 1 8 25 18
3 Tertnes 8 5 16
4 Fyllingsdalen 2 8 -5 13
5 Smørås 1 8 4 10
6 Bjarg 1 8 3 10
7 Voss 1 8 -15 6
8 Lyngbø 1 8 -18 6
9 Odda 8 -24 4
Siste synk: 17:28
G14 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Lysekloster /Nore Neset 8 59 21
2 Trott 1 8 21 19
3 Sædalen 8 24 15
4 Bjarg 2 8 12 13
5 Åsane 2 8 11 13
6 Fana 3 8 30 12
7 Smørås 2 8 -9 10
8 Moster 8 -61 3
9 Kalandseid 1 8 -87 0
Siste synk: 13:24
G14 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Austevoll 2 9 28 24
2 Minde 2 9 16 19
3 Smørås 3 9 27 18
4 Gneist 3 9 3 18
5 Lyngbø 2 9 14 15
6 Os 2 9 11 12
7 Sædalen 2 9 -2 10
8 Baune /Trane 9 -27 9
9 Voss 2 9 -1 8
10 Bjarg 3 9 -69 0
Siste synk: 17:28
G14 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Nordhordland 1 10 36 27
2 Arna-Bjørnar 1 10 26 22
3 Loddefjord 1 10 24 22
4 Bjarg 1 10 9 21
5 Tertnes 10 12 18
6 Askøy FK 1 10 -9 15
7 Fyllingsdalen 2 10 0 13
8 Smørås 1 10 -7 10
9 Sotra 1 10 -17 9
10 Flaktveit 1 10 -37 3
11 Norheimsund /Øystese 10 -37 3
Siste synk: 17:28
G14 Høst 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Bønes 1 8 32 22
2 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 8 24 19
3 Follese 8 43 16
4 Eikelandsfjorden 8 22 16
5 Nordhordland 2 8 12 15
6 Sund 1 8 1 9
7 Smørås 2 8 -25 4
8 Moster 8 -41 4
9 Strandebarm 8 -68 0
Siste synk: 17:15
G14 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fana 2 8 20 21
2 Masfjord 8 11 19
3 Frøya 8 4 12
4 Loddefjord 2 8 0 11
5 Smørås 3 8 -6 11
6 Minde 2 8 8 10
7 Flaktveit 2 8 -23 9
8 Askøy FK 2 8 -11 6
9 Vestsiden-Askøy 8 -3 5
Siste synk: 17:28
J14 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Austevoll 1 6 48 18
2 Smørås 6 20 15
3 Fitjar 6 10 12
4 Fana 2 6 -14 9
5 Loddefjord 6 -21 6
6 Nore Neset 2/Os 6 -14 1
7 Gneist 2 6 -29 1
Siste synk: 17:28
J14 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Åsane 7 14 21
2 Sotra 1 7 22 18
3 Arna-Bjørnar 1 7 10 15
4 Follese /Askøy SK 7 5 12
5 Valestrand Hjellvik FK 7 -13 7
6 Voss 7 -4 5
7 Mathopen 7 -13 4
8 Smørås 7 -21 0
Siste synk: 17:28
G13 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sædalen 1 7 53 18
2 Bjarg 1 7 24 18
3 Austevoll 1 7 22 15
4 Smørås 1 7 14 15
5 Baune 1 7 6 7
6 Lysekloster /Nore Neset 7 -22 4
7 Gneist 1 7 -36 3
8 Os 1 7 -61 3
Siste synk: 17:28
G13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Gneist 3 7 60 18
2 Fana 3 7 47 18
3 Smørås 3 7 -1 12
4 Søfteland /Os 3 7 -3 12
5 Bjarg 5 7 -9 12
6 Eikelandsfjorden 7 20 9
7 Nore Neset 2 7 -33 3
8 Os 2 7 -81 0
Siste synk: 17:28
G13 2 div. avd. 13
# Lag K D P
1 Baune 2 8 55 22
2 Fana 1 8 30 21
3 Austevoll 2 8 38 17
4 Smørås 2 8 17 14
5 Sædalen 3 8 8 13
6 Nymark 1 8 -33 7
7 Gneist 5 8 -27 6
8 Bjarg 3 8 -42 4
9 Varegg 2 8 -46 0
Siste synk: 17:15
G13 Høst 1 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Sædalen 1 8 54 24
2 Austevoll 1 8 29 19
3 Smørås 1 8 41 15
4 Minde 1 8 36 15
5 Gneist 4 8 1 12
6 Baune 2 8 -21 8
7 Fana 3 8 -25 7
8 Lysekloster /Nore Neset 8 -22 4
9 Sandviken 1 8 -93 0
Siste synk: 17:28
G13 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Smørås 3 7 23 18
2 Vadmyra 1 7 19 18
3 Austevoll 2 7 32 16
4 Fana 2 7 -15 12
5 Sædalen 3 7 4 9
6 Løv-Ham 1 7 -8 7
7 Bjarg 5 7 -23 3
8 Søfteland /Os 3 7 -32 0
9 Fyllingsdalen 3 0 0 0
Siste synk: 17:28
G13 Høst 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Gneist 2 7 17 18
2 Fyllingsdalen 4 7 22 14
3 Loddefjord 3 7 13 13
4 Askøy FK 3 7 1 11
5 Smørås 2 7 -4 9
6 Kjøkkelvik Olsvik 3 7 -8 9
7 Follese 3 7 -23 6
8 Os 1 7 -18 1
Siste synk: 17:28
J13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Nore Neset 2 5 10 13
2 Øystese 5 3 9
3 Eikelandsfjorden 5 1 7
4 Smørås 5 -2 6
5 Gneist 2 5 -4 5
6 Fana 2 5 -8 3
Siste synk: 17:28
J13 Høst 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Follese 2 8 33 22
2 Søreide 2 8 23 19
3 Fana 1 8 14 16
4 Nore Neset 1 8 9 13
5 Austevoll 2 8 -4 12
6 Gneist 4 8 -11 9
7 Sandviken 2 8 -24 9
8 Nordre Fjell /Nest-Sotra 8 -27 3
9 Smørås 8 -13 2
Siste synk: 17:28
Mester G13 2 div.
# Lag K D P
1 Bønes 3 1 -7 0
2 Eikelandsfjorden 2 1 3
3 Gneist 2 2 6 3
4 Harding 1 -6 0
5 Kvernbit 1 2 4 3
6 Nymark 1 2 6 3
7 Smørås 3 3 14 9
8 Trott 2 3 14 9
9 Gneist 5 1 -8 0
10 Nest-Sotra 3 1 -8 0
11 Osterøy Fotlandsvåg 2 1 -9 0
12 Rosendal 1 1 -7 0
Siste synk: 17:28
18.11 13:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Gneist 2 5-2  
15.11 20:00 Fossemyra Kunstgress 1 B  
Kvernbit 1 - Smørås G13 - 3 3-6  
09.11 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Gneist 5 12-4  
09.11 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G14 - 1 - Flaktveit 1 5-2  
07.11 18:30 Kalandseid idrettsplass B  
Sædalen - Smørås G19 - 1 3-3  

Hovedsponsor

 

Sponsorer

Aktuelt

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift