Besøk våre lagsider

info

Treningstider

Mandag 1905-2045 Apeltun 7´er

Onsdag 1820-1945 Apeltun 9´er

 

 

24.10 18:30 Selbjørn kunstgress B
Austevoll 1 - Smørås G13 - 1 -
27.10 17:00 Slåtthaug Idrettspark H
Smørås G13 - 1 - Minde 1 -
28.10 15:00 Varden Framobanen B
Fyllingsdalen 3 - Smørås G13 - 3 -
30.10 17:30 Apeltun Ballbane 9´er H
Smørås G13 - 1 - Baune 2 -
31.10 20:00 Alvøen kunstgress B
Loddefjord 3 - Smørås G13 - 2 -
21.10 15:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Løv-Ham 1 7 - 2  
19.10 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Follese 3 11 - 5  
07.10 15:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Smørås G13 - 3 5 - 7  
01.10 14:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Fana 2 8 - 3  
01.10 12:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Kjøkkelvik Olsvik 3 7 - 4  
31.10 20:00 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord 3 - Smørås G13 - 2 -  
30.10 17:30 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G13 - 1 - Baune 2 -  
28.10 15:00 Varden Framobanen B  
Fyllingsdalen 3 - Smørås G13 - 3 -  
27.10 17:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Minde 1 -  
24.10 18:30 Selbjørn kunstgress B  
Austevoll 1 - Smørås G13 - 1 -  
21.10 15:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Løv-Ham 1 7 - 2  
19.10 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Follese 3 11 - 5  
07.10 15:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Smørås G13 - 3 5 - 7  
01.10 14:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Fana 2 8 - 3  
01.10 12:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Kjøkkelvik Olsvik 3 7 - 4  
26.09 18:30 Hjellestad fotballbane B  
Gneist 4 - Smørås G13 - 1 0 - 10  
21.09 17:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Sædalen 1 3 - 10  
14.09 18:30 Varden kunstgress 1 B  
Fyllingsdalen 4 - Smørås G13 - 2 7 - 4  
12.09 20:00 Søfteland idrettsplass B  
Søfteland /Os 3 - Smørås G13 - 3 3 - 14  
12.09 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Os 1 5 - 3  
10.09 13:45 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll 2 - Smørås G13 - 3 12 - 3  
09.09 15:00 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 2 - Smørås G13 - 2 8 - 4  
09.09 13:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Bjarg 5 4 - 2  
05.09 18:30 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 3 - Smørås G13 - 1 2 - 9  
03.09 12:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Askøy FK 3 3 - 9  
31.08 20:20 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Lysekloster /Nore Neset 12 - 1  
24.08 18:30 Stemmemyren Småbane 9er B  
Sandviken 1 - Smørås G13 - 1 0 - 13  
22.08 20:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Sædalen 3 13 - 5  
18.06 20:00 Landåsbanen B  
Baune 2 - Smørås G13 - 2 8 - 3  
17.06 11:00 Søre Neset idrettsplass B  
Nore Neset 2 - Smørås G13 - 3 3 - 5  
17.06 11:00 Stemmemyren Småbane 9er B  
Varegg 2 - Smørås G13 - 2 5 - 8  
16.06 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Sædalen 3 8 - 8  
13.06 18:30 Nore Neset Idrettsplass 2 B  
Lysekloster Nore Neset - Smørås G13 - 1 2 - 8  
11.06 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Fana 3 4 - 3  
06.06 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Austevoll 1 9 - 3  
05.06 16:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 3 - Smørås G13 - 2 3 - 13  
30.05 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Nymark 1 7 - 2  
25.05 14:00 Kuventræ kunstgress 02 B  
Os 2 - Smørås G13 - 3 4 - 14  
23.05 18:30 Hjellestad fotballbane B  
Gneist 1 - Smørås G13 - 1 3 - 6  
14.05 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Søfteland 9 - 13  
09.05 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Bjarg 1 3 - 6  
07.05 14:00 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg 5 - Smørås G13 - 3 5 - 2  
06.05 12:15 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll 2 - Smørås G13 - 2 4 - 4  
02.05 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Os 1 14 - 1  
01.05 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Fana 1 2 - 7  
30.04 14:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 3 - Eikelandsfjorden 9 - 7  
25.04 18:30 Kringlebotn ballbane B  
Sædalen 1 - Smørås G13 - 1 16 - 2  
22.04 11:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 2 - Gneist 5 10 - 1  
18.04 18:30 Liland kunstgress 2 B  
Gneist 3 - Smørås G13 - 3 11 - 2  
18.04 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G13 - 1 - Baune 1 6 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products