Besøk våre lagsider

Treningstider:

Mandag 1915 - 2045 Slåtthaug

Torsdag 1915 - 2045 Øvre Apeltun

Fremmøte til alle treninger 10min før oppsatt tid

20.08 16:00 Kringlebotn ballbane B
Kringlebotn /Minde - Smørås G19 - 3 -
22.08 20:00 Garnes kunstgress B
Arna-Bjørnar 1 - Smørås G19 - 1 -
22.08 20:00 Sandslibanen B
Gneist 2 - Smørås G19 - 2 -
29.08 18:15 Slåtthaug Idrettspark H
Smørås G19 - 3 - Arna-Bjørnar 2 -
29.08 20:00 Salhus Kunstgress B
Bergen Nord 1 - Smørås G19 - 1 -
15.08 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Os 1 5 - 2  
20.06 20:15 Liland kunstgress 1 B  
Gneist 3 - Smørås G19 - 2 9 - 0  
20.06 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Osterøy /Fotlandsvåg 0 - 2  
18.06 16:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Kringlebotn 12 - 0  
13.06 20:15 Møhlenpris idrettsplass B  
Djerv Nordnes 1 - Smørås G19 - 3 5 - 0  
07.11 18:30 Kalandseid idrettsplass B  
Sædalen - Smørås G19 - 1 -  
31.10 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Bjarg 1 -  
31.10 18:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Sandviken -  
29.10 16:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Vadmyra 2 -  
24.10 20:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 2 - Smørås G19 - 3 -  
24.10 20:00 Myrdal stadion B  
Åsane 1 - Smørås G19 - 1 -  
21.10 13:00 Frøya idrettspark B  
Frøya - Smørås G19 - 2 -  
15.10 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Loddefjord 1 -  
15.10 14:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Radøy/Manger /Hordabø -  
14.10 13:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Nordre Fjell -  
03.10 20:00 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 1 - Smørås G19 - 1 -  
03.10 20:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Smørås G19 - 2 -  
26.09 20:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Gneist 1 -  
26.09 20:15 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 3 - Smørås G19 - 3 -  
26.09 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Os 3 -  
12.09 20:00 Norheimsund stadion kunstgress B  
Norheimsund - Smørås G19 - 2 -  
12.09 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord - Smørås G19 - 1 -  
10.09 16:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Tertnes 2 -  
05.09 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Fana 1 -  
03.09 16:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Austevoll 2 -  
03.09 14:00 Nore Neset idrettsplass B  
Nore Neset /Lysekloster - Smørås G19 - 3 -  
29.08 20:00 Salhus Kunstgress B  
Bergen Nord 1 - Smørås G19 - 1 -  
29.08 18:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Arna-Bjørnar 2 -  
22.08 20:00 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar 1 - Smørås G19 - 1 -  
22.08 20:00 Sandslibanen B  
Gneist 2 - Smørås G19 - 2 -  
20.08 16:00 Kringlebotn ballbane B  
Kringlebotn /Minde - Smørås G19 - 3 -  
15.08 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Os 1 5 - 2  
20.06 20:15 Liland kunstgress 1 B  
Gneist 3 - Smørås G19 - 2 9 - 0  
20.06 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Osterøy /Fotlandsvåg 0 - 2  
18.06 16:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Kringlebotn 12 - 0  
13.06 20:15 Møhlenpris idrettsplass B  
Djerv Nordnes 1 - Smørås G19 - 3 5 - 0  
13.06 20:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 1 - Smørås G19 - 1 1 - 6  
11.06 18:00 Øystese idrettsplass B  
Øystese - Smørås G19 - 2 2 - 0  
10.06 18:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Åsane 1 0 - 4  
06.06 20:00 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord 1 - Smørås G19 - 1 1 - 3  
03.06 13:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Bønes 2 1 - 6  
01.06 18:30 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Eikelandsfjorden 4 - 1  
30.05 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Sotra 1 6 - 1  
27.05 13:00 Kuventræ kunstgress 01 B  
Os 3 - Smørås G19 - 2 2 - 7  
23.05 20:00 Myrdal kunstgress 2 B  
Åsane 2 - Smørås G19 - 3 8 - 0  
23.05 20:00 Liland kunstgress 1 B  
Gneist 1 - Smørås G19 - 1 1 - 6  
18.05 20:00 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 4 - Smørås G19 - 3 1 - 0  
14.05 15:45 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Stord 2 - 3  
13.05 15:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Norheimsund 1 - 4  
13.05 13:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Rosendal -  
09.05 20:00 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Smørås G19 - 1 1 - 1  
06.05 13:00 Husnes Stadion B  
Trio - Smørås G19 - 3 8 - 0  
02.05 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Bergen Nord 1 1 - 4  
01.05 16:00 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 3 - Smørås G19 - 2 2 - 3  
25.04 20:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 1 - Tertnes 1 6 - 3  
25.04 18:25 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 3 - Gneist 2 2 - 3  
18.04 20:00 Kuventræ kunstgress 01 B  
Os 1 - Smørås G19 - 1 6 - 1  
18.04 20:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G19 - 2 - Nore Neset 3 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products