Besøk våre lagsider

Lørdag 12. September så møtes vi kl 10:00 på Slåtthaug Idrettspark for en liten miniturnering med de andre G09 lagene i Smørås IL. Vel møtt!

22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H
Smørås G11 1 - Baune United -
22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H
Smørås G11 2 - Sædalen Lokomotiv 2 -
29.08 17:15 Christinegård Mulebanen 7er B
Varegg Blå - Smørås G11 1 -
29.08 17:15 Alvøen kunstgress 7er B B
Loddefjord Hvit - Smørås G11 2 -
05.09 17:15 Stavollen idrettsplass 02 7er A B
Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit - Smørås G11 1 -
06.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Sandviken Spurt -  
01.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Nordnes Super -  
30.05 17:15 Nymark Kunstgress 04 7er A B  
Brann Sort - Smørås G11 1 -  
30.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Fyllingsdalen TNT -  
23.05 17:15 Stavollen Kunstgress 01 7er C B  
Bjarg Skeie Stål Rød - Smørås G11 2 -  
17.10 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er B  
Sandviken Spurt - Smørås G11 1 -  
03.10 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Brann Sort -  
03.10 17:15 Fyllingsdalen stadion 7er B B  
Fyllingsdalen TNT - Smørås G11 2 -  
26.09 17:15 Nordnesbanen B  
Nordnes Super - Smørås G11 1 -  
26.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Bjarg Skeie Stål Rød -  
12.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Djerv -  
12.09 17:15 Søvikbanen 7er B  
Søreide Messi rød - Smørås G11 2 -  
05.09 17:15 Stavollen idrettsplass 02 7er A B  
Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit - Smørås G11 1 -  
05.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Gneist Gekko Blå -  
29.08 17:15 Christinegård Mulebanen 7er B  
Varegg Blå - Smørås G11 1 -  
29.08 17:15 Alvøen kunstgress 7er B B  
Loddefjord Hvit - Smørås G11 2 -  
22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Baune United -  
22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Sædalen Lokomotiv 2 -  
06.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Sandviken Spurt -  
01.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Nordnes Super -  
30.05 17:15 Nymark Kunstgress 04 7er A B  
Brann Sort - Smørås G11 1 -  
30.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Fyllingsdalen TNT -  
23.05 17:15 Stavollen Kunstgress 01 7er C B  
Bjarg Skeie Stål Rød - Smørås G11 2 -  
09.05 17:15 Møhlenpris Idrettsplass 7er A B  
Djerv - Smørås G11 1 -  
09.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Søreide Messi rød -  
02.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit -  
02.05 17:15 Liland kunstgress 2 7er A B  
Gneist Gekko Blå - Smørås G11 2 -  
25.04 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 1 - Varegg Blå -  
25.04 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 2 - Loddefjord Hvit -  
18.04 17:15 Landåsbanen 7er A B  
Baune United - Smørås G11 1 -  
18.04 17:15 Sædalen Kunstgress 7er B  
Sædalen Lokomotiv 2 - Smørås G11 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products