Besøk våre lagsider

22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H
Smørås G11 4 - Bjarg Skeie Stål Blå -
22.08 17:15 H
Smørås G11 3 - Søreide Messi hvit -
29.08 17:15 Nesttun Kunstgress 2 7er D B
Fana Krypton - Smørås G11 3 -
29.08 17:15 Nymark Kunstgress 03 7er A B
Nymark Svart - Smørås G11 4 -
05.09 17:15 B
Bjarg Kirkevoll Blå - Smørås G11 3 -
06.06 17:15 Paradis fotballbane 7er B B  
Minde Anfield - Smørås G11 4 -  
06.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Nymark Hvit -  
30.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Kringlebotn Hauk -  
30.05 17:15 Sandslibanen 7er A B  
Gneist Flamme - Smørås G11 3 -  
23.05 17:15 Varden kunstgress 1 7er A B  
Fyllingsdalen Varden - Smørås G11 4 -  
17.10 17:15 B  
Nymark Hvit - Smørås G11 3 -  
17.10 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Minde Anfield -  
03.10 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Gneist Flamme -  
03.10 17:00 B  
Kringlebotn Hauk - Smørås G11 4 -  
26.09 17:15 Kringlebotn Ballbane 7er B B  
Sædalen Lokomotiv 4 - Smørås G11 3 -  
26.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Fyllingsdalen Varden -  
12.09 17:15 Nesttun Kunstgress 2 7er A B  
Fana Comet - Smørås G11 4 -  
12.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Gneist Gepard FC -  
05.09 17:15 B  
Bjarg Kirkevoll Blå - Smørås G11 3 -  
05.09 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Varegg Gul -  
29.08 17:15 Nesttun Kunstgress 2 7er D B  
Fana Krypton - Smørås G11 3 -  
29.08 17:15 Nymark Kunstgress 03 7er A B  
Nymark Svart - Smørås G11 4 -  
22.08 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Bjarg Skeie Stål Blå -  
22.08 17:15 H  
Smørås G11 3 - Søreide Messi hvit -  
06.06 17:15 Paradis fotballbane 7er B B  
Minde Anfield - Smørås G11 4 -  
06.06 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Nymark Hvit -  
30.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Kringlebotn Hauk -  
30.05 17:15 Sandslibanen 7er A B  
Gneist Flamme - Smørås G11 3 -  
23.05 17:15 Varden kunstgress 1 7er A B  
Fyllingsdalen Varden - Smørås G11 4 -  
23.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Sædalen Lokomotiv 4 -  
09.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Fana Comet -  
09.05 17:15 Sandslibanen 7er A B  
Gneist Gepard FC - Smørås G11 3 -  
02.05 17:15 Christinegård Mulebanen 7er B  
Varegg Gul - Smørås G11 4 -  
02.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Bjarg Kirkevoll Blå -  
29.04 11:00 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 3 - Fana Krypton -  
25.04 17:15 Slåtthaug Idrettspark H  
Smørås G11 4 - Nymark Svart -  
24.04 16:15 Stavollen Kunstgress 01 7er B B  
Bjarg Skeie Stål Blå - Smørås G11 4 -  
18.04 17:15 Petedalsmyra 7er B  
Søreide Messi hvit - Smørås G11 3 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products