Besøk våre lagsider

MAN
19.06
17:00-18:00
slåtthaug Idrettspark B
26.08 11:00 Stavollen Kunstgress 01 9er A B
Bjarg Skeie Diamant - Smørås G12-1 -
27.08 12:00 Kringlebotn ballbane 9er B
Kringlebotn Stormtroopers - Smørås G12-2 -
31.08 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H
Smørås G12-2 - Gneist Hjellestad Tornado -
02.09 11:00 Apeltun Ballbane 9´er H
Smørås G12-1 - Minde -
07.09 18:30 Apeltun Ballbane 9´er H
Smørås G12-1 - Fana Gemini -
12.06 18:00 Hjellestad fotballbane 9er B  
Gneist Hjellestad Turbo - Smørås G12-1 -  
06.06 18:30 Varden kunstgress 1 9er A B  
Fyllingsdalen 2 - Smørås G12-2 -  
01.06 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Nymark Rangers -  
31.05 18:00 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Fyllingsdalen 3 -  
20.05 11:00 Liland kunstgress 1 9er B B  
Gneist Taipan - Smørås G12-1 -  
21.10 11:00 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Gneist Hjellestad Turbo -  
19.10 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Fyllingsdalen 2 -  
05.10 17:15 Varden Framobanen 9er A B  
Fyllingsdalen 3 - Smørås G12-1 -  
05.10 17:15 Nymark Kunstgress 03 9er B B  
Nymark Rangers - Smørås G12-2 -  
30.09 11:00 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Gneist Taipan -  
28.09 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Sædalen Sharks 1 -  
16.09 11:00 Slåtthaug Idrettspark B  
Sædalen Sharks 2 - Smørås G12-1 -  
12.09 17:15 Paradis fotballbane 9er B  
Minde - Smørås G12-2 -  
09.09 18:30 Stavollen idrettsplass 02 9er B B  
Bjarg Kirkevoll Blå - Smørås G12-2 -  
07.09 18:30 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Fana Gemini -  
02.09 11:00 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Minde -  
31.08 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Gneist Hjellestad Tornado -  
27.08 12:00 Kringlebotn ballbane 9er B  
Kringlebotn Stormtroopers - Smørås G12-2 -  
26.08 11:00 Stavollen Kunstgress 01 9er A B  
Bjarg Skeie Diamant - Smørås G12-1 -  
12.06 18:00 Hjellestad fotballbane 9er B  
Gneist Hjellestad Turbo - Smørås G12-1 -  
06.06 18:30 Varden kunstgress 1 9er A B  
Fyllingsdalen 2 - Smørås G12-2 -  
01.06 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Nymark Rangers -  
31.05 18:00 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Fyllingsdalen 3 -  
20.05 11:00 Liland kunstgress 1 9er B B  
Gneist Taipan - Smørås G12-1 -  
18.05 17:15 Slåtthaug Idrettspark B  
Sædalen Sharks 1 - Smørås G12-2 -  
11.05 18:30 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Sædalen Sharks 2 -  
11.05 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Minde -  
06.05 11:00 Nesttun Kunstgress 1 9er A B  
Fana Gemini - Smørås G12-1 -  
04.05 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Bjarg Kirkevoll Blå -  
29.04 11:00 Paradis fotballbane 9er B  
Minde - Smørås G12-1 -  
27.04 17:15 Hjellestad fotballbane 9er B  
Gneist Hjellestad Tornado - Smørås G12-2 -  
23.04 15:30 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-1 - Bjarg Skeie Diamant -  
20.04 17:15 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås G12-2 - Kringlebotn Stormtroopers -  
21.03 18:30 Apeltun Ballbane 7´er H  
Smørås IL Gutter 12 år - Blå - Søreide Rød -  
21.03 18:30 Apeltun Ballbane 9´er H  
Smørås IL Gutter 12 år - Rød - Søreide Hvit -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products